SK

Prindi

Ajatempliteenus

​​

SK kvalifitseeritud ajatempliteenus tõendab, et teatud andmed eksisteerisid vastaval ajahetkel. Seetõttu on see laialdaselt kasutusel digitaalallkirjastamisel või dokumentide arhiveerimisel.

Ajatempliteenus kasutab avaliku võtme infrastruktuuri (PKI - Public Key Infrastructure) ja usaldusväärseid aja määramise allikaid, et pakkuda turvalist ja usaldusväärset infot, mis vastab
rahvusvahelistele standarditele (RFC-3161). Meie PKI-põhine ajatempliteenus kasutab digitaalallkirja kinnitust, mis tähendab, et keegi ei saa andmeid muuta, kui need kord on salvestatud ja SK ajatempliga tõendatud.

Euroopa usaldusnimekirja kantud usaldusteenuse osutajana on SK esimene, kes väljastab eIDASega ühilduvaid kvalifitseeritud ajatempleid. SK ajatempliteenus on tunnustatud sertifikaadiga kvalifitseeritud elektrooniliste ajatemplite väljastamiseks.

SK väljastab igakuiselt miljoneid ajatempleid oma klientidele üle maailma. Meie teenusel on kõrge kliendirahulolu ning eelisena väga hea hinna-kvaliteedi suhe.

SK kvalifitseeritud ajatempliteenuse eelised:

  • SK kui Euroopa usaldusnimekirja kantud usaldusteenuse osutaja garantii;
  • sertifitseeritud teenus, mis vastab eIDASe nõuetele kvalifitseeritud elektrooniliste ajatemplite väljastamiseks;
  • ASIC-E formaadis digiallkirjad aktsepteeritud kogu ELis;
  • tagatud andmete ja dokumentide õigsus.

Tõsta oma äri usaldusväärsust - telli ajatempliteenus kohe!

Referentsid

 

Proofstack (Singapur):
SK ID Solutions on esimene Euroopast pärit kvalifitseeritud usaldusteenuste osutaja, kelle teenused Proofstack'i platvormile edukalt integreerisime. Protsess oli väga sujuv ja kiire, sest SK toetas meid igal sammul. Hea meel on teha koostööd nii professionaalse meeskonnaga ja saada hea hinnaga kvaliteetne teenus.

 

Registrite ja Infosüsteemide Keskus:
Registrite ja Infosüsteemide Keskus (RIK) on SK ID Solutionsiga teinud koostööd üle kümne aasta. SK pakkumus on osutunud edukaks mitmel RIKi poolt korraldatud riigihankel (nt kehtivuskinnituse ja ajatempliteenuse osas 2009-2017. aastatel). Eelnimetatud riigihangete tulemusena sõlmitud lepingud on SK poolt täidetud nõuetekohaselt, pakutavad teenused on kvaliteetsed ning koostöö sujuv.

 

SK ajatempliteenus vastab
eIDASe nõuetele ja on kantud
Euroopa usaldusnimekirja.

Telli ajatempliteenus

Telli