SK

Prindi

e-Tempel

Digitempli teenuse piltAlates eIDASe määruse jõustumisest 1.07.2016 on SK kantud usaldusnimekirja kui kvalifitseeritud e-Templi sertifikaatide teenuse osutaja.

e-Tempel, millega tõendatakse digitaalseid dokumente, kinnitab, et elektrooniliselt saadetud dokumendid või muu info pärineb tõepoolest selle saatnud asutusest. e-Tempel annab kinnituse, et vastav asutus on seotud konkreetse digitaalse dokumendiga ning dokumenti ei ole vahepeal muudetud.

e-Templit saab kasutada nii koos digitaalallkirjaga kui ka ilma. Kasutades e-Templi sertifikaati koos isiku digitaalallkirjaga, võite olla kindel, et dokumendi allkirjastanud isik on volitatud vastava ettevõtte nimel dokumente allkirjastama.

Äriline kasu

e-Templit saavad kasutada era- või avalik-õiguslikud juriidilised isikud. e-Templit kasutades võidate aega ja vähendate kulusid, sest seniste paberdokumentide käsitsi haldamise asemel saate dokumendid kinnitada ja edastada digitaalselt. e-Templiga tagatakse võltsimiskindlus ning kliendid saavad vajalikud toimingud kiiremini ja mugavamalt tehtud.

e-Templi kasutamine on sarnane ID-kaardi kasutamisega allkirjastamisel, s.t dokumendile lisatakse templi andmise aeg ja kehtivuse info. e-Templit on võimalik kasutada koos eID tarkvaraga. e-Templi lahendust on võimalik integreerida enamike infosüsteemidega.

e-Templit saab kasutada mitmetes ärivaldkondades. Näiteks pangad väljastavad e-Templiga kinnitatud maksekorralduste kinnitusi, millega tõendatakse makse sooritamist. Samuti on e-Templiga kinnitatud kinnisvara hindamisaktid, liisingfirmade poolt ARK-le edastatavad digitaalsed volikirjad ning Riikliku Eksami- ja Kvalifikatsioonikeskuse poolt väljastatavad tunnistused.

Kvalifitseeritud sertifikaadil põhineva kvalifitseeritud e-Templi eeliseks on, et ühes Euroopa Liidu liikmesriigis väljastatud templit tunnustatakse kõikides liikmesriikides. 

Hinnad

Alates 01.07.2016 on võimalik tellida kahte sorti e-Templi sertifikaate:  

  • e-Templi sertifikaat QSCD-l (poliitika: QCP-l-qscd)

e-Templi sertifikaat QSCD-l on eIDAS mõistes "kvalifitseeritud e-tempel", mille hind sisaldab nii QSCD krüptopulka kui ka kvalifitseeritud e-templi sertifikaati.

  • e-Templi sertifikaat (poliitika: QCP-l)

e-Templi sertifikaat on eIDAS mõistes "e-templi kvalifitseeritud sertifikaat", mis ei asu QSCD-l ja mille hind sisaldab ainult kvalifitseeritud e-templi sertifikaati.

e-Templi sertifikaat

kvalifitseeritud e-Tempel

e-Templi hindadega saab tutvuda siin.

e-Templi sertifikaat on võimalik 14 päeva jooksul tasuta ümber vahetada.

Tehniline lisainfo

Lisainfot CSRI’i genereerimise ja krüptopulga esmakasutuse kohta saate siit.

SafeNet Authentication on võimalik alla laadida siit.

Windows, Linux ja Mac keskkonna jaoks saab e-Tokeni tarkvara siit

e-Templi sertifikaadi sertifitseerimisahel on järgmine:
e-Templi sertifikaat->KLASS3-SK 2016->EE Certification Centre Root CA

Krüptopulkade tehnilise spetsifikatsiooni leiab siit.

 

Referentsid

Riigi Infosüsteemi Amet:
Kasutame SK e-Templit riiklikus X-tee andmevahetuskihis. X-tee platvormi jaoks on olulised kvalifitseeritud usaldusteenused ja SK täidab kõik vajalikud nõuded. Meie koostöö on olnud väga hea ja tänu SK e-Templile suudame pakkuda turvalist andmevahetus kogu avaliku sektori jaoks.

 

 

SK e-Tempel vastab
eIDASe nõuetele ja on kantud
Euroopa usaldusnimekirja.

Telli e-Templi sertifikaat

Telli

Telli e-Templi sertifikaat

Telli

Kontakt

Küsi lisainfot või pakkumist

SK klienditugi
e-post: sales[A]skidsolutions.eu
telefon: 610 1883