SK

Prindi

Mobiil-ID

Mis on Mobiil-ID?

 
Mobiil-ID on elektrooniline isikutuvastusteenus mille kasutamine ettevõtte e-teenuses võimaldab teie klientidel mugavalt ja turvaliselt teenusesse siseneda ning lepinguid elektrooniliselt allkirjastada. 
 
Pakume Mobiil-ID teenust koostöös mobiilsideoperaatoritega Eestis ja Leedus. 
 

Äriline kasu

Mobiil-ID:
  • lihtsustab e-teenuste kasutamist
  • tõstab e-teenuse turvalisust ja usaldusväärsust
  • abil saab allkirjasta dokumente elektrooniliselt
 
Mobiil-ID lihtsustab e-teenuste kasutamist
Ettevõtted saavad Mobiil-ID’ga liitudes pakkuda oma e-teenuseid otse ja turvaliselt kõikidele Mobiil-ID omanikele ilma eelneva registreerimiseta. Mugav on ka kasutajatel, sest pole vaja meeles pidada erinevaid kasutajanimesid ega paroole – kõikide teenuste puhul saab kasutada sama vahendit ja PIN-koodi. Mobiil-ID’d kasutab Eestis ja Leedus üle 400 tuhande inimese ja sellega on liitunud üle 600 e-teenuse. 
 
Tõstab e-teenuse turvalisust ja usaldusväärsust
Elektrooniline isikutuvastus Mobiil-IDga on parem ja turvalisem kui kasutajanime ja parooliga. Kasutades Mobiil-ID autentimist oma e-teenuses, võite olla kindel, et saadud andmed on õiged ja autentimisvahend on õige isiku käes – nii väheneb risk, et kasutajad esitavad e-teenuse pakkujale valeandmeid. 
 
Allkirjasta dokumente elektrooniliselt
Digitaalallkirja kasutamine on mugav ja kiire, sest võimaldab elektrooniliselt ja paberivabalt teha toiminguid, milleks varem pidi kasutama käsitsi paberile antud allkirja. Digitaalallkiri on väga turvaline – seda ei saa võltsida, misläbi on tagatud allkirja õigsus.  
 

Kuidas alustada?

 

Referentsid

eKool:
Mitmed eKooli teenused vajavad kasutaja poolset tugevat isikutuvastust. Tänu Mobiil-ID-le ja Smart-ID-le saab seda teha ka ilma ID-kaardi ja vastava kaardilugejata. Kasutajad hindavad pakutavat mugavust ja on mobiilse isikutuvastamise omaks omaks võtnud – seda võimalust kasuatatkse juba enam kui ID-kaarti.

Telia:
SK ID Solutions on loonud teenuse, mis võimaldab Telia Eesti Mobiil-ID klientidel kasutada Mobile Connect lahendust. Mobile Connect võimaldab kasutajatel tõendada oma identiteeti rahvusvahelistesse e-teenustesse sisenemiseks, neis ostude sooritamiseks ja tulevikus allkirjastamiseks. SK-l on teadmised, usaldusväärsus, professionaalsus ja mis kõige tähtsam, nad teevad asjad lõpuni!

Telli Mobiil-ID

Telli

Telli Mobiil-ID

Telli

Kontakt

Küsi lisainfot või pakkumist

SK klienditugi
e-post: sales[A]skidsolutions.eu
telefon: 610 1885

Vaata lisaks